O projektu

project

Vítejte v projektu POLYGON BARRANDOV, moderní šestipodlažní rezidenci vhodnou pro studentské bydlení s nabídkou 97 jednotek a 4 prostor určených pro komerční využití. V nadzemních podlažích jsou umístěny jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk, ty v prvním nadzemním podlaží nabídnou komfort relaxace na předzahrádkách, ty, které jsou součástí ustupujícího šestého podlaží, svým obyvatelům poskytnou skutečně exkluzivní bydlení s panoramatickým výhledem z prostorných střešních teras – jak do volné krajiny, tak na hlavní město.

Převážná většina jednotek je orientována jižně, a nabízí tak příjemnou světlost interiéru. Téměř všechny jednotky mají balkon nebo terasu dostatečně prostorné pro umístění sezení, intimita těchto venkovních prostor je zajištěna plnými dělicími zástěnami. Ve dvou podzemních podlažích rezidence se nachází dostatek garážových stání a skladovacích prostor.

Architekti se při ztvárnění návrhu zaměřili na členitost objektu. Na fasádu využili materiály v přírodní barevné škále kombinované se skleněnými výplněmi balkonů. Spojení všech těchto prvků vytvořilo z POLYGONU BARRANDOV originální solitér s příjemnou atmosférou.

zahájení výstavby

zima 2017/2018

dokončení

léto 2019

POLYGON BARRANDOV má několik atributů výjimečnosti. Patří mezi ně lokalita, vysoký standard materiálů, promyšlená architektura a široká nabídka jednotek včetně těch určených pro investice.

Stažení brožury

Zanechte nám svůj email a získejte všechny informace o projektu Polygon Barrandov v přehledné brožuře.
Ze zasílání novinek a akčních nabídek se můžete následně kdykoliv odhlásit.

Děkujeme za Váš zájem o projekt Polygon Barrandov

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasím se zpracováním
osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb.

Zavřít